Regulamin

 1. Właścicielem serwisu dl.pl jest właściciel domeny dl.pl
 2. Warunkiem korzystania z serwisu dl.pl jest chęć zareklamowania dowolnej strony internetowej oraz posiadanie konta e-mail.
 3. Korzystanie z serwisu dl.pl jest bezpłatne.
 4. Działanie serwisu dl.pl polega na umieszczeniu na stronie swojego linka i opisu do niego.
 5. Oprócz tego, że dodany link widoczny jest na stronie, to informacja o nim jest wysyłana do 10 różnych użytkowników serwisu dl.pl
 6. Dodany link pojawia się na pierwszym miejscu i jest przesuwany wraz z każdym następnym dodanym linkiem niżej, aż do 10-tej, maksymalnej pozycji i na końcu wylatuje z listy.
 7. Podczas dodawania linka użytkownik zobowiązany jest do podania swojego prawidłowego adresu e-mail.
 8. Na podany podczas dodawania linka email, w momencie jak link danego użytkownika wylatuje z listy, wysyłana jest informacja o wypadnięciu linka użytkownika z listy oraz jest wysyłanych 10 linków z ich opisami, które są aktualnie na stronie dl.pl
 9. Serwis dl.pl zastrzega sobie prawo do usuwania linków, które w jakikolwiek sposób działają na szkodę serwisu lub innych użytkowników.
 10. Serwis dl.pl nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe działanie linków oraz za treści i działania na stronach użytkowników, do których linki prowadzą.
 11. Możliwe jest dodanie tylko jednego linka na listę, więc aby dodać ponownie link trzeba poczekać, aż aktualnie dodany link wyleci z listy.
 12. Użytkownik rejestrujący się w serwisie dl.pl wyraża zgodę na otrzymywanie reklam drogą elektroniczną na podstawie ustawy z dn. 18.07.2002 Dz.Ustaw nr 144 wraz z późniejszymi zmianami.
 13. Czas świadczenia usług serwisu dl.pl jest uzależniony od czasu posiadania domeny dl.pl przez obecnego jej właściciela.
 14. Serwis dl.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Nowy regulamin obowiązuje od momentu opublikowania go w tym miejscu.


powrót